Profesyonel Servis Hizmetleri

Blog

 • Blog
Toyota LPG Dönüşüm Niğde Tamir & Bakım Hizmetleri
Admin  216  10/07/2023

Toyota LPG Dönüşüm Niğde Tamir & Bakım Hizmetleri

Tüm Toyota araçlar için özel servis hizmetleri veriyoruz. Toyota araçların LPG dönüşüm, mekanik, tamir, bakım, kaporta, boya, elektrik, elektronik, yedek parça, ekspertiz ve alım, satım ihtiyaçlarınızda bize danışabilirsiniz.

Toyota Servis & Bakım ve Alım/Satım Hizmetleri

Ateşoğulları Otomotiv olarak her yaş ve modeldeki Toyota araçlara A'dan Z'ye bakım, onarım hizmetleri veriyoruz.

Alanında uzman ve sertifikalı teknisyenlerimiz sayesinde tüm Toyota araçları hızlı ve garantili olarak onarıyoruz. Servisimizde bilgisayarlı arıza tespit cihazları ve son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede aracınızın motorundaki arızaları nokta atışı ile tespit ediyoruz.

Tüm Toyota Araçların;
 • Periyodik ve ağır bakımları
 • Yağ ve filtre değişimleri
 • Tüm motor arızaları
 • Mekanik aksamlarda meydana gelen arızaların onarımı
 • Balataların kontrolü ve değişimi
 • Baskı ve balata sisteminin kontrol edilmesi ve değişimi
 • Fren hortumları, fren diski ve tüm fren sisteminde meydana gelen arızaların onarımı
 • Direksiyon kutusu arızalarının onarımı
 • Şanzıman arızalarının onarımı
 • Triger-V kayışı kontrolü ve değişimi
 • Ön takım arızalarının giderilmesi
 • Her türlü elektrik ve elektronik arızaların tespit ve onarımı
 • TÜVTÜRK araç muayenesi öncesi gerekli kontrollerin yapılması ve eksiklerin giderilmesi
 • Boya ve kaporta hasarlarının onarılması
 • Stoktan birebir orjinal parça ile arızalı parçaların değiştirilmesi uzman ekibimiz sayesinde garantili ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.
Toyota Yetkili Servis Standartlarında Hizmet Veriyoruz

Ateşoğulları Otomotiv, aracınızın markası ne olursa olsun yetkili servis standartlarında hizmet vermektedir. Aracınızın bakım ve onarımında kullanılan bütün özel alet ve aparatlar servisimizde mevcuttur. Eğitimli teknisyenlerimiz, en gelişmiş bilgisayar ve arıza tespit cihazları ile donatılmıştır.

Bilgisayarlı sistemlerimizle aracınızın motor analizlerini yapıyoruz. Motor performansını ölçtükten sonra triger ve tahrik kayışlarını kontrol ediyoruz. Bunların yanı sıra alternatör, soğutma sistemleri, lastiklerin aşınması, rot balans ayarları, fren balataları ve benzeri bütün mekanik kontrollerinizi ve onarımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Elektrik sistemleri konusunda uzman ekibimizle birlikte aracınızın tüm elektrik sorunlarını tespit ediyor ve onarıyoruz. Akü, aydınlatma sistemleri, silecekler, ateşleme kabloları ve ateşleme bobinlerindeki bütün arızaları onarıyoruz.

Servis hizmetleri konusunda çözüm odaklı hareket eden firmamız, bu konuda yeni gelişmeleri takip etmektedir. Bakım işlemlerinde hızlı ve aynı zamanda etkili sonuç veren özel cihazlar tercih edilmektedir. Uygun fiyat garantisi ile kısa sürede bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Tüm Toyota modelleri için servisimizden özel servis randevusu alabilirsiniz. Toyota araçlarınızın benzinli, dizel gözetmeksizin bakımları yapılmakta ve uygun fiyatlar çıkarılmaktadır. Yetkili servise gitmeden önce servisimizden mutlaka fiyat talebinde bulununuz.

Toyota Kaporta ve Boya Hizmetleri

Toyota marka araçlara kaporta ve boya hizmeti veren servisimizde boya fırını, Toyota kaporta özel aletleri, kaynak cihazları, sistem 5000 şasi doğrultma cihazı bulunmaktadır. Toyota kaporta ve boya onarımı yetkili servis standartlarında ve garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Toyota LPG Dönüşüm Hizmetleri

Servisimizde; sıralı sistem, direkt enjeksiyon, tek nokta enjeksiyon veya karbüratörlü sistem teknolojisine sahip tüm Toyota araçlara LPG dönüşüm, bakım, tank değişimi, tadilat ve proje hizmetleri verilmektedir.

Müşteri Memnuniyet Garantisi

Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve beklentilerini karşılamak birincil önceliğimizdir. Servisimizin modern olarak dizayn edilmiş bekleme salonunda müşterilerimizin rahatlığı için her türlü konfor düşünülmüştür.

icon
Randevu Formu

Online Randevu Alın

icon
Konum Bilgilerimiz

Yol Tarifi