LPG

  • LPG
LPG

Prins, BRC, Atiker, AKL, Zavoli ve Mimgas Niğde yetkili bayisi olan servisimizde, LPG montajı, LPG yedek parça, LPG tank satış ve montajı, LPG tadilat ve bakım & onarım hizmetleri verilmektedir.

LPG dönüşüm sektöründe Niğde'nin öncü markası olan şirketimiz, aracınıza en uygun LPG dönüşüm sistemini kurarak sizlere teslim etmektedir. Dünyaca ünlü markaların bayilik misyonunu üstlenen şirketimiz, aracınıza en uygun sistemi garantili olarak montaj yapmaktadır.

Servisimizde, sıralı sistem, karbüratörlü sistem ve direkt enjeksiyon teknolojisine sahip FSI, TFSI ve GDI motorlu araçlara LPG dönüşüm hizmeti verilmektedir.

Ayrıca, yetkili bayisi olduğumuz ürünlerin LPG yedek parça satışı, LPG bakımı, AFR ayarı, arıza tespit ve çözümü, araç tadilat ve proje hizmetleri yapılmaktadır.

Servisimiz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (HYYB) ve Mühendis Yetki Belgesine sahiptir.

servisimizde, aracınızın güvenliği her zaman önce gelir. Son derece deneyimli ve işinde profesyonel teknisyenlerle birlikte çalışıyoruz. Teknolojik gelişmelere uyum sağlıyor, son model araçlara hizmet verebilmek için yeni ekipmanlara yatırım yapıyoruz. Aracınızı bize teslim ettikten sonra, bekleme salonumuzda gönül rahatlığı ile sıcak veya soğuk içeceğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

LPG montajı hakkında detaylı bilgi almak, aracınızın uyumluluğunu sorgulamak için bizi arayablir, teknisyenlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

icon
Randevu Formu

Online Randevu Alın

icon
Konum Bilgilerimiz

Yol Tarifi