LPG

  • LPG
  • Prins Otogaz Sistemleri
Prins Otogaz Sistemleri

Prins Otogaz Sistemleri

Ateşoğulları Otomotiv; Prins Niğde yetkili bayisi olarak tüm araçlara LPG montaj, Prins yedek parça, bakım, onarım, tadilat ve proje hizmetleri vermektedir.

Prins, 1986'dan beri alternatif yakıt sistemlerinde uzmanlaşmış bir kuruluş olarak dünyanın 52 ülkesinde faaliyet gösteriyor. Dünyada sıralı enjeksiyon sistemini uygulayan ilk markalardan biri olan Prins, İpragaz gücü ve güvencesiyle Türkiye'de de hizmet veriyor.

Kurulduğu günden beri yeniliklerle ilgili araştırma geliştirme çalışmalarına yatırım yapan Prins, kullandığı kaliteli malzemeler ve eksiksiz hizmet anlayışıyla, bugün dünyanın en büyük 3. LPG/CNG sistemleri üreticisi konumunda.

Prins’in, size sunacağı ayrıcalıklar sadece tecrübesi ve kalitesiyle sınırlı değil. Size büyük avantaj sağlayacak ürün ve hizmetleriyle Prins, her yolda yanınızda. Motor üzerinde delme ve tadilat işlemi gerektirmeden LPG dönüşümü sağlayan Direct LiquiMax’i geliştirerek dünyada bir ilke imza atan Prins, farklı ülkelerde Honda, Ford, Chrysler, Jeep, Toyota, Volkswagen ve Volvonun fabrika çıkışlı LPG ve CNGli araçları için de kit üretiyor.

Prins Otogaz Kitleri, araç gücüne göre geniş tercih seçenekleriyle en ideal çözümü sunuyor. Aracınız için en ideal kit montajını yaparak yakıt tasarrufuna da katkı sağlıyor.

Prins Otogaz Dönüşüm Kit modelleri aracın marka, model, silindir sayısı ve motor gücüne göre değişmektedir. Aracınıza özel Prins kit modelini ve fiyatını servisimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Prins'in ürün yelpazesinde 6 farklı LPG kiti bulunmaktadır.

VSI-2, hem Prins ürünleri içinde hem de genel olarak otogaz dönüşüm sistemleri dünyasında teknoloji liderlerindendir. VSI-2 kitinde Japonya'nın lider enjektör üreticisi Keihin Corp ve Prins işbirliği ile geliştirilen özel Keihin enjektörü bulunmaktadır. Bu enjektör dünyanın en hızlı açılan LPG enjektörü olma özelliğine sahiptir. LPG regülatörü 400 beygir gücündeki araçlarda bile sorunsuz çalışır ve sabit LPG debisi sağlar. Ayrıca VSI-2'de turbo özelliği olan araçlar için de turbo regülatör bulunmaktadır.

Silverline, 4 silindir ve 180 beygir gücünün altındaki çok noktalı enjeksiyon motoruna sahip olan araçlara uygulanmaktadır. Silverline yüksek teknolojisi sayesinde yeni nesil araçlarla da uyum sağlamaktadır. Silverline performans bakımından neredeyse benzinli sürüş deneyimine eşdeğer bir deneyim yaşatır.

Technomax, Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nin en seçkin LPG kitlerinden biridir. Yüksek teknolojiye sahip Technomax'da OBD bağlantısı mevcuttur ve yeni nesil 4 silindir çok noktalı enjeksiyon araçlara uyum sağlar. Technomax uzun ömürlü kullanımı ve yüksek performansı bir araya getirir.Honda, Ford, Audi, Citroen, Chevrolet, Daihatsu, Peugeot, Volvo, Fiat, Volkswagen, Kia ve Mercedes-Benz gibi dünyanın önde gelen markaları, fabrika çıkışlı sıfır araçlarında BRC Otogaz Sistemlerini tercih ediyor.

Ecomax, düşük maliyet ve yüksek performansa sahip Prins Otogaz Dönüşüm Sistemlerinden biridir. Sıralı otogaz dönüşüm sistemi Ecomax; 4 silindir çok noktalı enjeksiyon sitemine sahip araçlara uyum sağlar. R67-01 belgesine sahip EcoMax kit parçaları, kompakt bir tasarıma sahiptir ve kolay montaj imkanı sağlar.

VSI2-DI, direkt enjeksiyonlu motorlar için uygulanan ideal dönüşüm sistemlerindendir ve yalnızca direkt enjeksiyonlu araçlar için üretilmiştir. Her araç için ayrı ayrı üretilen VSI-DI, araç motoruna özel olarak test edilip istenilen sonuçlar elde edildikten sonra satışa sunulmuştur.

Prins VSI3-DI, direkt enjeksiyonlu motorlar için sektörün ileri teknoloji ürünüdür ve VSI2-DI'da olduğu gibi yalnızca direkt enjeksiyonlu otomobiller için üretilmiştir. TSI, FSL ve TFSI motor tiplerine en uygun olan VSI-3 DI LPG sistemi ile performans kaybı yaşamadan tasarruf edebilirsiniz.

Bu 6 ayrı otogaz dönüşüm sistemi dışında Prins'e özel iki ürün daha bulunmaktadır. Bunlardan biri valf koruma sistemi ValveCare, diğeri ise benzin enjektörlerini koruma amaçlı sıvı Injector Care'dır.

Aracınıza Prins montajı yaptırmak istiyorsanız ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz. Prins ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Prins EcoMax LPG Sistemi

Prins EcoMax LPG Sistemi

Düşük maliyetleri ile öne çıkan EcoMax sistemi, Prins'in yüksek performans sağlayan LPG dönüşüm kitlerinden biridir. Sıralı otogaz dönüşüm sistemi Ecomax; 4 silindir çok […]

Detaylı İncele
Prins Technomax LPG Sistemi

Prins Technomax LPG Sistemi

Technomax sıralı otogaz dönüşüm sistemi, Prins'in en seçkin LPG kitlerinden biridir. Yüksek teknolojiye sahip Technomax'da OBD bağlantısı mevcuttur ve yeni nesil 4 silind […]

Detaylı İncele
Prins Silverline LPG Sistemi

Prins Silverline LPG Sistemi

Prins Silverline, en düşük maliyet ile yüksek performansı birleştirme gücüne sahiptir. Sıralı otogaz dönüşüm sistemi Silverline; yeni nesil araçlara uygulanabildiği gibi, […]

Detaylı İncele
Prins VSI2 LPG Sistemi

Prins VSI2 LPG Sistemi

Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri, aracın gücüne göre farklı kit seçenekleri ile en ideal çözümü sunar. Sıralı Enjeksiyon Sistemi (Vapour Sequentel Injection) VSI2-LPG kiti […]

Detaylı İncele
Prins VSI2-DI LPG Sistemi

Prins VSI2-DI LPG Sistemi

Prins'in en çok tercih edilen kitlerinden biri de yalnızca direkt enjeksiyon motorlu otomobiller için üretilen ve bu alanda sektörün ideal dönüşüm sistemlerinden birisi o […]

Detaylı İncele
Prins VSI3-DI LPG Sistemi

Prins VSI3-DI LPG Sistemi

Prins'in en çok tercih edilen kitlerinden biri de yalnızca direkt enjeksiyon motorlu otomobiller için üretilen ve bu alanda sektörün ideal dönüşüm sistemlerinden birisi o […]

Detaylı İncele
Prins ValveCare Sistemi

Prins ValveCare Sistemi

ValveCare, yalnızca Prins sistemleri için geliştirilen özgün bir katkı dozlama sistemidir. Özel formüllü katkının motora doğru dozda verilmesini sağlayan ValveCare, supab […]

Detaylı İncele
icon
Randevu Formu

Online Randevu Alın

icon
Konum Bilgilerimiz

Yol Tarifi