Profesyonel Servis Hizmetleri

Servis

  • Servis
  • Boyasız Göçük Düzeltme
Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme

Araç kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar görmediği, 5 cm çapa kadar olan kaporta göçükleri, uzman teknisyenlerimiz tarafından, aracın boyası zarar görmeden onarılır. PDR tekniği sayesinde aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz.

Boyasız göçük düzeltme, küçük ve orta dereceli hasarların çeşitli ekipmanların yardımı ile düzeltilmesi için yapılan işlemlerdir. Bu işlemin yapılmasında çeşitli teknikler ve el aletleri kullanılmaktadır.

Kapı direkleri, arka çamurluk gibi ulaşılması güç veya arkası kapalı olan alanlar yapıştırmalı göçük çektirme seti ile düzeltilir. Ulaşılması güç olan araç bölgelerinde çift cam, cam aralığından girilemeyen kapı içi, bagaj, bagaj kapağı, tavan gibi kapalı parçalarda iç döşemeler yerinden sökülerek göçük düzetmesi uygulaması yapılabilir.

Düzeltme işleminden tatminkar bir sonuç alınabilmesi için kaportada göçük bölgesindeki saçın uzamamış, boyanın zarar görmemiş, hasarlı panelin daha önce boyanmamış olması ve araç saç aksamında folyo kaplama veya boya koruma filminin bulunmaması gerekir.

Göçüğün bağlı olduğu bölgeye bağlı olarak ortalama 5cm çapındaki bir göçüğün onarım süresi 30-45 dakikadır.

Boyasız Göçük Düzeltmenin Avantajları
  • Aracınız boyasız onarıldığından, orijinali halini korur, değer kaybetmez.
  • Boyanarak 3-4 günde onarılan bir hasar, boyasız göçük düzeltme ile ortalama 1 gün gibi kısa bir sürede halledilir.
  • Yetkili servisler, boyasız onarılabilir hasarlar için çoğu zaman parça değişimi istemektedir. Bu durumda aracınız için hasar kaydı kaydı oluşacaktır. Boyasız göçük düzeltme ile aracınızda (TRAMER) kaza kaydı oluşmaz.
  • Boyasız göçük düzeltme ile kaza kaydı oluşmadığından kasko yaptırırken kasko maliyetleriniz düşük olur.
  • Kasko gerektiren yüksek ücretli hasar durumunda, boyasız göçük düzeltme yöntemi ile düzeltilen bölgeler hasar kaydınızın daha düşük olmasını sağlayacaktır.
icon
Randevu Formu

Online Randevu Alın

icon
Konum Bilgilerimiz

Yol Tarifi