Profesyonel Servis Hizmetleri

Servis

  • Servis
  • 2. El Araç Alım Satımı
2. El Araç Alım Satımı

2. El Araç Alım Satımı

Aracınız düşündüğünüzden daha değerli. Aracınızın ön görü fiyatını öğrenmek için hemen servis uzmanlarımızı arayın. Gerekli koşulların sağlanması durumunda aracınız, mutabık kalınan tutardan satın alınarak ödemesi Ateşoğulları Otomotiv güvencesi ile hızla yapılmaktadır.

2. El Araç Alımı

Ateşoğulları Otomotiv kriterlerine uyan her aracı nakit olarak alıyoruz.

Hergün yaşanan ve güvenliğinizi riske atan adli vakalar yüzünden aracınızı emanet edebileceğiniz sağlam, güvenilir ve işinin ehli bir kurum arıyorsunuz. Hem aracınız ve paranız güvencede olacak hem de piyasa şartlarında iyi bir fiyat alacaksınız.

Ateşoğulları Otomotiv, aracınızı en iyi şartlarda ve güvenle değerlendirmeniz için en uygun ortamı sunuyor. Servisimiz tarafından geliştirilen ve piyasa fiyatlarına bağlı olarak sürekli güncellenen ve piyasadaki marka ve modellerin büyük çoğunluğunu kapsayan “Fiyatlandırma Sistemi”, aracınızın ekspertiz öncesi değerini daha gerçekçi öğrenmenizi sağlar.

Ateşoğulları Otomotiv, tüm bürokratik işlemleri de takip ederek işlemleri hızla sonuçlandırıyor.

Şirketimize satacağınız aracın markası ve modelinden çok, ekspertiz durumu önemlidir. Bakımları yetkili servislerde orijinal yedek parça ve işçilikle zamanında yapılmış, mekanik olarak iyi durumdaki aracınız için mümkün olan en yüksek fiyatı sunmayı amaçlıyoruz.

2. El Araç Satışı

Ateşoğulları Otomotiv sayesinde beğendiğiniz ikinci el araca sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin en köklü oto galerilerinden olan Ateşoğulları Otomotiv farkıyla alacağınız araçlarda müşterilerimize avantajlar ve kolaylıklar sunuyoruz.

Ateşoğulları, dünyanın önde gelen markalarının en son modellerinden, en çok tercih edilen ikinci el arabalara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Şirketimiz, üstün hizmet anlayışı ve uzman personeliyle müşterilerine her geçen gün yeni seçenekler sunmaya devam etmekte ve satış sonrası verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetini pekiştirmeyi hedeflemektedir.

icon
Randevu Formu

Online Randevu Alın

icon
Konum Bilgilerimiz

Yol Tarifi