Kurumsal

Neden Biz?

Neden Biz?

Öncelikle yetkili bir Bosch oto servisi olan Ateşoğulları Otomotiv bünyesinde sunulan hizmetlerin tamamı garanti kapsamındadır. Aracınıza yapılan en ufak bir müdahalenin dahil garanti ve kasko sürecini etkilemesi, bu sebeple de aracınızın değerini düşürmesi söz konusu değildir.

Her biri çeşitli belgeler ve yasal gereklilikler çerçevesinde sunulan hizmetlerimizin, ayrıca aracınızın değerini somut olarak artırdığını söylememiz de mümkündür.

Firmamız, bakım veya onarımını gerçekleştirdiği araçlar ile ilgili yasal süreçlerin tamamının sıkı takipçisidir. Periyodik bakımı gelen araçlarınıza yönelik hatırlatmalar da, süreç ile ilgili gereklilikler de doğrudan Ateşoğulları Otomotiv bünyesinde takip edilmektedir. Bu sayede ise araç sahiplerinin sorumluluklarının minimize edildiğini söylememiz mümkündür.

Ateşoğulları Otomotiv’i en doğru şekilde ifade eden iki kavram, kesinlikle “gelişime açık” ve “teknolojik gelişmelerin sıkı takipçisi” şeklinde olmalıdır. Çünkü firmamız mevcut sektörü başta olmak üzere teknolojik gelişmelerin tamamını sıkı bir şekilde takip etmekte, takip etmekle de yetinmeyip bu gelişmeleri firma hizmet sürecine yansıtmaktadır. Hata marjı düşük, profesyonel ve garantili hizmetlerimizin temel yapı taşı da bu iki kavramdır.

İletişim, firma kurucumuz başta olmak üzere bütün çalışma arkadaşlarımız tarafından önemsenen bir diğer ilkedir. Araçları ile ilgili bilgi almak isteyen araç sahiplerinin zahmetsiz bir şekilde firmamız ile iletişim kurmaları, ferah ve modern şekilde dizayn edilmiş çalışma ortamlarımızda bizlere eşlik etmeleri mümkündür.

icon
Randevu Formu

Online Randevu Alın

icon
Konum Bilgilerimiz

Yol Tarifi